Služby

  Naše firma se specializuje na vývoj a konstrukci v oblasti automobilového a leteckého průmyslu a naši lidé bývají součástí konstrukčních týmů našich partnerů. Jedná se např. o vývoj a konstrukci světel, karosérie, hydrauliky do leteckých motorů, přípravků pro výrobu a pod.
  V poslední době jsme pronikli i do oblasti dopravní techniky, kde se naši konstruktéři podíleli na vývoji klimatizace vlakové soupravy nebo vývoji brzdového systému řídícího a vloženého vozu.
  Máme bohaté zkušenosti s konstrukcí přípravků pro výrobu a měření. V omezeném objemu se podílíme také na konstrukci střižných a lisovacích nástrojů.
  Při rekonstrukci starších zařízení jsme schopni zpracovat výkresovou dokumentaci a převést z 2D výkresů na plnohodnotná 3D modelová data včetně výstupů pro výrobu.

  Naši práci provádíme výhradně ve 3D CAD systémech CATIA V5 a V6, CREO (Pro/ENGINEER), NX (Siemens NX), INVENTOR a nově také v SOLIDWORKS. Volba 3D systému je zpravidla závislá na požadavku našich partnerů.
  Práci jsme schopni vykonávat nejen v prostorách naší firmy v Hranicích (Olomoucký kraj), kde máme dostatečné zázemí pro tuto činnost, ale po dohodě i přímo u zákazníka.